مطالب

انواع دکل های انتقال نیرو

انواع دکل های انتقال نیرو

واحد یا سازه اصلی پشتیبان خط انتقال هوایی، دکل انتقال نامیده می شود. دکل های انتقال نیرو برای پشتیبانی از هادی های سنگین خط انتقال و لوازم جانبی آن از فاصله ایمن کافی از سطح زمین برای انتقال مقدار زیادی نیرو در فواصل طولانی استفاده می شود. تاوریست در ادامه این مطلب به بررسی انواع دکل های انتقال نیرو در خطوط هوایی انتقال نیرو میپردازد.

توضیحات بیشتر »
سفارش دکل مخابراتی

سفارش دکل مخابراتی

شما چه کارفرمای خصوصی و چه دولتی باشید لازم است تا اطلاع دقیقی از مراحل سفارش دکل تا اجرای پروژه دکل داشته باشید، از همین جهت مجموعه تاوریست به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های ساخت دکل و سازه های فلزی در ایران ، توضیحات کاملی را در ادامه این مطلب برای شما آماده کرده است.

توضیحات بیشتر »
دکل

دکل

دكل ها معمولا از آهن و از نوع 37ST و 44ST و 52STمورد استفاده قرار مي گيرد. جهت جلوگيري از خوردگي و زنگ زدگي معمولا قطعات دکل را گالوانیزه میکنند. نوع پيچ و مهره هاي استفاده شده در دكلها اغلب از نوع پيچهاي مقاوم 325A يا معادل آن گريد 8/8 و معمولا بصورت گالوانيزه و يا در مواردي بصورت استيل هستند. در دكل بايد ميزان باد در آن منطقه و حوادثي مانند ميزان فشار زلزله و … را بررسي كرد.

توضیحات بیشتر »
صادرات دکل

صادرات دکل

کشور ایران به دلیل داشتن منابع آهن و کارخانه های فولاد و تیرآهن و میلگرد سازی قطب این صنعت در خاورمیانه به حساب می آید

توضیحات بیشتر »
مخابرات و اینترنت

مخابرات و اینترنت

مخابرات وسیله ای برای انتقال الکترونیکی اطلاعات در فواصل دور است. اطلاعات ممکن است به صورت تماس تلفنی صوتی، داده، متن، تصویر یا ویدیو باشد. امروزه از ارتباطات راه دور برای سازماندهی سیستم های کامپیوتری کم و بیش از راه دور در شبکه های مخابراتی استفاده می شود. این شبکه ها خودشان توسط کامپیوترها اداره می شوند.

توضیحات بیشتر »
بهترین نرم افزار های طراحی سازه فولادی

بهترین نرم افزار های طراحی سازه فولادی

در این مقاله، برخی از بهترین گزینه‌های موجود در بازار را بررسی کردیم که به شما امکان می‌دهد طرح‌های فولادی را روی رایانه شخصی خود ایجاد کنید. ویژگی های مختلف هر یک از این برنامه ها مطمئناً شما را در مسیر طراحی خود قرار می دهد.

توضیحات بیشتر »
انواع دکل های انتقال نیرو

دکل برق

دکل انتقال، که در انگلیسی بریتانیایی به عنوان دکل برق یا به‌طور ساده دکل و در انگلیسی کانادایی برج هیدرولیک نیز شناخته می‌شود، یک سازه بلند با شبکه فولادی است که برای پشتیبانی از یک خط برق هوایی استفاده می‌شود.

توضیحات بیشتر »
PLS-CADD

PLS-CADD

PLS-CADD یکی از قدرتمندترین برنامه های طراحی خطوط برق هوایی است. PLS-CADD تحت ویندوز مایکروسافت اجرا می شود که دارای یک رابط کاربری گرافیکی آسان برای استفاده است. این برنامه تمام جنبه های طراحی خط را در یک برنامه مستقل با یک رابط ساده، منطقی و سازگار ادغام می کند.

توضیحات بیشتر »
نرم افزار tnxTower

نرم افزار tnxTower

Tower Numerics tnxTower یک برنامه عالی است که تمام ابزارهای اساسی را برای تجزیه و تحلیل هر جنبه ای از برج ها در اختیار مهندسان قرار می دهد. استفاده از این نرم افزار یک راه حل عالی برای اعتبارسنجی داده ها ارائه می دهد و یک محیط خودکار برای کار بر روی طرح های مختلف دکل ارائه می دهد.

توضیحات بیشتر »